Haberler
Document
FMC Turkey Pazarlama Müdürü Onur Demirel, Agro TV ile GÜNAYDIN Programında Canlı Yayın Konuğu Oldu

FMC Turkey Pazarlama Müdürü Onur Demirel 15 Eylül Salı günü Agro TV ile GÜNAYDIN programına canlı yayın konuğu olarak katıldı.

FMC Turkey “Her Koşulda Birlikte Güçlüyüz” Diyor

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 virüsünün sebep olduğu pandemi sürecinde FMC Turkey ekibi, “Hem mahsulünüzün sağlığı hem de sizin sağlığınız bizim için önemli.” dedi ve birliktegucluyuz.biz projesini hayata geçirdi.

Birlikte Güçlüyüz İş Ortakları ve Lansman Toplantısı

FMC Turkey ekibi Tekirdağ, Bursa, Ankara, Konya, Adana, Hatay, Manisa, İzmir, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa gibi Türkiye’nin pek çok şehrinde gerçekleşen, yaklaşık 1500 kişinin ağırlandığı Birlikte Güçlüyüz İş Ortakları ve Lansman Toplantısı’nda iş ortakları ile buluştu.

FMC Turkey Ekibi Kartepe’de

FMC Turkey ekibi 2020 yılının ilk ekip toplantısı için Kartepe’de bir araya geldi. 2020 hedeflerinin konuşulduğu motivasyon dolu bu toplantı sonrası karın tadını çıkartan ekip, tüm yıl için enerji topladı.

FMC Turkey Ekibi ve İş Ortakları Finlandiya’da

FMC Turkey ekibi, birlikte çalıştığı ve birlikte kazandığı iş ortaklarının farklı ülkelerin bitki koruma ve bitki besleme pazarlarını tanıması, farklı kültürleri gözlemlemesi ve yeni iş bağlantıları oluşturabilmesi amacıyla düzenlediği gezilerine bir yenisini ekledi.

FMC Turkey Ekibi ve İş Ortakları Estonya’da

FMC Turkey, iş ortakları ile birlikte Estonya’nın başkenti Tallinn’e gezi düzenledi. Toplantılar ve kültürel gezilerin düzenlendiği gezide, iş ortakları FMC’nin yenilenen yapısı ve 2020 hedefleri ile ilgili detaylı bilgi aldı.

FMC Turkey Ekibi ve İş Ortakları Kopenhag’ta

FMC Turkey ekibi ve iş ortakları Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da bulunan Avrupa İnovasyon Merkezi’ne teknik gezi düzenledi. Biyolojik mücadele ürünleriyle ilgili çalışmaların yürütüldüğü bu merkezde, FMC Turkey’in sürdürülebilir tarım ve gıda tedariği konusundaki en önemli silahlarından biri olan biyolojik mücadele ürünlerinin geliştirilmesi süreciyle ilgili detaylı bilgi alındı.

FMC Turkey Ekibi Pamuk Yetiştiricilerinin Her Zaman Yanında

FMC Turkey, Türkiye’de yetişen en önemli ürünlerden biri olan pamuk özelinde sunduğu en güçlü insektisiti Coragen® 20 SC’yi daha çok pamuk yetiştiricisine ulaştırmak adına başlattığı kampanyada üreticiler ve FMC bayileriyle ortak bir çalışma yürüttü.

FMC Türkiye, Türkiye’nin İlk ve Tek Patates Özel Fuarı Potato Days’de!

FMC Türkiye, yenilikçi tarımsal çözümlerini uygulamalı açık alanlarda sergilemek ve endüstrinin yerli ve yabancı paydaşlarıyla bir araya gelmek üzere 22–24 Ağustos tarihleri arasında Konya-Karaömerler’de gerçekleşen Potato Days Turkey’e katıldı.

FMC Türkiye, Genç Ziraat Mühendisleri Adayları İçin Kariyer Günlerine Katıldı

FMC Türkiye, Adnan Menderes Üniversitesi, Ziraat Fakültesi, Bitki Koruma Bölümü son sınıf öğrencilerine mesleki uygulama dersi kapsamında bir seminer verdi.

FMC Corporation, 2018 Agrow Ödülleri'nde çeşitli kategorilerde en iyi dereceleri aldı!

Bir tarım bilimleri şirketi olan FMC Corporation, tarımdaki en iyi gelişmeleri onurlandıran uluslararası bir yarışma olan Agrow Ödüllerinde, çeşitli kategorilerde en iyi dereceleri aldı ve üç ödüle birden layık görülerek kırılması güç bir rekora imza attı.

FMC Türkiye’den Satış Eğitimi Toplantısı

FMC Türkiye, iş ortaklarının işlerine değer katabilmek ve çalışanlarının gelişimine katkı sağlayabilmek için eğitim toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.

8 Şubat Amasya Sebze Çözümleri Semineri

FMC Türkiye Orta Bölge Müdürlüğü, Amasya ve çevre illerinde hizmet veren bayilere Karadeniz bölge distribütörü Birim Tarım iş birliği ile 8 Şubat tarihinde sebze çözümleri konulu bir seminer düzenledi.

TARIMA YAKLAŞIM PROFESYONELLEŞTİKÇE BAŞARI ARTACAK

2017 yılı itibariyle Türkiye’deki organizasyonunu geliştirmeye başlayan FMC, bitki koruma ve bitki besleme pazarının yeni başrollerinden biri oldu.

Circaden ve Benevia Mersin’de Büyük İlgi Topladı

FMC Doğu Bölge Müdürlüğü’nün Mersin-Akdeniz’de düzenlemiş olduğu sera gününde Circaden ve Benevia ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

FMC Türkiye İş Ortaklarıyla Brezilya’da!

FMC Türkiye toptancılık alanında faaliyet gösteren iş ortaklarını Brezilya’da bulunan Ar-Ge Merkezinde ağırladı.

FMC Türkiye’den Bayileriyle Danimarka Çıkartması!

FMC Türkiye ekibi iş ortakları arasında bulunan zirai bayilerle birlikte Danimarka’daki Ar-Ge Merkezi’ne teknik gezi düzenledi.

Tat Dijital Tarla Gününde Evalio® AgroSystems Rüzgarı

Tat Gıda’nın Bursa’da düzenlemiş olduğu Dijital Tarla Günü etkinliğine FMC Türkiye Batı Bölge Müdürlüğü de Evalio® AgroSystems zararlı takip sistemi ile katıldı.

FMC Türkiye’den Teknik Eğitim Toplantısı

FMC Türkiye Doğu Bölge Müdürlüğü, toptancılık alanında faaliyet gösteren sektör paydaşlarına teknik eğitim toplantısı düzenledi.

Zeytine Dair Her Şey Konuşuldu

Manisa’da Akhisar Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen “Zeytine Dair Her Şey” konulu etkinlikte FMC Türkiye ekibi de yer aldı.