Haberler
FMC - Tarım ve Teknoloji Günleri

FMC Türkiye, yenilikçi tarımsal çözümlerini uygulamalı açık alanlarda sergilemek ve endüstrinin yerli ve yabancı paydaşlarıyla bir araya gelmek üzere 22–24 Ağustos tarihleri arasında Konya-Karaömerler’de gerçekleşen Potato Days Turkey’e katıldı.

FMC Türkiye, Türkiye’nin İlk ve Tek Patates Özel Fuarı Potato Days’de!

FMC Türkiye, yenilikçi tarımsal çözümlerini uygulamalı açık alanlarda sergilemek ve endüstrinin yerli ve yabancı paydaşlarıyla bir araya gelmek üzere 22–24 Ağustos tarihleri arasında Konya-Karaömerler’de gerçekleşen Potato Days Turkey’e katıldı.

FMC Türkiye, Genç Ziraat Mühendisleri Adayları İçin Kariyer Günlerine Katıldı

FMC Türkiye, Adnan Menderes Üniversitesi, Ziraat Fakültesi, Bitki Koruma Bölümü son sınıf öğrencilerine mesleki uygulama dersi kapsamında bir seminer verdi.

FMC Corporation, 2018 Agrow Ödülleri'nde çeşitli kategorilerde en iyi dereceleri aldı!

Bir tarım bilimleri şirketi olan FMC Corporation, tarımdaki en iyi gelişmeleri onurlandıran uluslararası bir yarışma olan Agrow Ödüllerinde, çeşitli kategorilerde en iyi dereceleri aldı ve üç ödüle birden layık görülerek kırılması güç bir rekora imza attı.

FMC Türkiye’den Satış Eğitimi Toplantısı

FMC Türkiye, iş ortaklarının işlerine değer katabilmek ve çalışanlarının gelişimine katkı sağlayabilmek için eğitim toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.

8 Şubat Amasya Sebze Çözümleri Semineri

FMC Türkiye Orta Bölge Müdürlüğü, Amasya ve çevre illerinde hizmet veren bayilere Karadeniz bölge distribütörü Birim Tarım iş birliği ile 8 Şubat tarihinde sebze çözümleri konulu bir seminer düzenledi.

TARIMA YAKLAŞIM PROFESYONELLEŞTİKÇE BAŞARI ARTACAK

2017 yılı itibariyle Türkiye’deki organizasyonunu geliştirmeye başlayan FMC, bitki koruma ve bitki besleme pazarının yeni başrollerinden biri oldu.

Circaden ve Benevia Mersin’de Büyük İlgi Topladı

FMC Doğu Bölge Müdürlüğü’nün Mersin-Akdeniz’de düzenlemiş olduğu sera gününde Circaden ve Benevia ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

FMC Türkiye İş Ortaklarıyla Brezilya’da!

FMC Türkiye toptancılık alanında faaliyet gösteren iş ortaklarını Brezilya’da bulunan Ar-Ge Merkezinde ağırladı.

FMC Türkiye’den Bayileriyle Danimarka Çıkartması!

FMC Türkiye ekibi iş ortakları arasında bulunan zirai bayilerle birlikte Danimarka’daki Ar-Ge Merkezi’ne teknik gezi düzenledi.

Tat Dijital Tarla Gününde Evalio® AgroSystems Rüzgarı

Tat Gıda’nın Bursa’da düzenlemiş olduğu Dijital Tarla Günü etkinliğine FMC Türkiye Batı Bölge Müdürlüğü de Evalio® AgroSystems zararlı takip sistemi ile katıldı.

FMC Türkiye’den Teknik Eğitim Toplantısı

FMC Türkiye Doğu Bölge Müdürlüğü, toptancılık alanında faaliyet gösteren sektör paydaşlarına teknik eğitim toplantısı düzenledi.

Zeytine Dair Her Şey Konuşuldu

Manisa’da Akhisar Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen “Zeytine Dair Her Şey” konulu etkinlikte FMC Türkiye ekibi de yer aldı.