Haberler
Erman Özdemir
/ Categories: Haberler

Birlikte Güçlüyüz

Birlikte Güçlüyüz İş Ortakları ve Lansman Toplantısı

FMC Turkey ekibi Tekirdağ, Bursa, Ankara, Konya, Adana, Hatay, Manisa, İzmir, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa gibi Türkiye’nin pek çok şehrinde gerçekleşen, yaklaşık 1500 kişinin ağırlandığı Birlikte Güçlüyüz İş Ortakları ve Lansman Toplantısı’nda iş ortakları ile buluştu.

Birlikte Güçlüyüz İş Ortakları ve Lansman Toplantısı kapsamında FMC Turkey Ülke Müdürü Tahir Ertan, FMC Turkey Pazarlama Müdürü Onur Demirel, FMC Turkey Ürün Müdürü ve Gıda Zinciri Sorumlusu Hüsnü Yorgancı ve FMC Turkey Ürün Müdürü İlker Damar, 2020 yılı satış-pazarlama planları en güçlü bitki koruma ve bitki besleme ürünleri ile ilgili detaylı bilgilendirme sağladı.

FMC’nin temel değerlerinden bir olan “Müşteri Odaklılık” değerini “Birlikte Güçlüyüz” sloganıyla yansıtan Türkiye ekibi için Birlikte Güçlüyüz İş Ortakları ve Lansman Toplantısı bu değeri göstermek ve müşterilerle daha yakın olmak için harika bir fırsattı.

Antalya’da gerçekleşen lansman toplantısında, Kadınlar Günü unutulmadı ve Dünya Kadınlar Günü 2020 yılı konsepti olan #EachforEqual pozu kadınların cinsiyet eşitliğini vurgulamak üzere 200'ün üzerinde müşteri ile desteklendi.

Sürdürülebilir tarım ve gıda tedariğinin sağlanması amacıyla var gücüyle çalışan FMC Turkey ekibi, hem eğitici hem de oldukça keyifli olan Birlikte Güçlüyüz İş Ortakları ve Lansman Toplantısı ile iş ortakları ile birlikte güçlü olduğunun altını çizdi.

Previous Article FMC Turkey Ekibi Pamuk Yetiştiricilerinin Her Zaman Yanında
Next Article FMC Turkey Ekibi Kartepe
Print
1975 Rate this article:
No rating