Haberler
Erman Özdemir
/ Categories: Haberler

FMC Ekibi 2021’i Karşılarken “Mesafeler Engel Değil!” Dedi

FMC Ekibi 2021’i Karşılarken “Mesafeler Engel Değil!” Dedi

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 virüsünün sebep olduğu pandemi sürecinde FMC Turkey ekibi 2021’i karşılarken “Mesafeler Engel Değil!” dedi.

2020 yılını geride bırakırken, performans değerlendirme toplantısına online olarak Türkiye’nin farklı noktalarından katılan FMC Turkey ekibi büyük bir sürprizle karşılaştı.

Barış Atmaca moderatörlüğünde gerçekleşen Sürpriz Online Yılbaşı Partisi ile FMC Turkey ekibi; bol kahkahalı, bol eğlenceli, şarkılı sözlü, kıyasıya yarışlı ve motivasyon dolu bir etkinlikle 2020 yılına veda etti.

Büyük sürprizle başlayan partide öncelikle tüm ekibin kapılarına aynı anda hediye paketleri gitti. Parti boyunca kullanacakları eşsiz hediyeler sırasıyla açılmaya başlandı. Kıyasıya bir mücadele ile geçen FMC Tabu oyunu sonrasında gerçekleşen karaoke etkinliğinde şarkılar söylendi, danslar edildi. Son olarak Kutay Özoktay’ın katılımıyla gerçekleşen Workshop’ta ise nefis içecekler hazırlandı ve eğlenceli muhabbet eşliğinde içeceklerinin keyfini çıkaran FMC Turkey ekibi 2021’i kahkahalarla karşıladı!

Previous Article FMC Yollarda Agro Tv ile Günaydın Programına Konuk Oldu
Next Article Agrow Ödülleri’nde Ödül Bu Yıl da FMC’nin
Print
891 Rate this article:
No rating