Haberler
FMC Turkey, 5. yılında ‘’FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum’’ Lansman Toplantısıyla İş Ortakları ile bir araya geldi.
Erman Özdemir
/ Categories: Haberler

FMC Turkey, 5. yılında ‘’FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum’’ Lansman Toplantısıyla İş Ortakları ile bir araya geldi.

FMC Turkey, 5. yılında‘’FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum’’ Lansman Toplantısıyla İş Ortakları ile bir araya geldi.

Bu yıl organizasyonunun 5. yılına giren FMC Turkey iş ortakları ile ilk toplantısını Kıbrıs’ta gerçekleştirdi.
Pandemi koşullarının sıkı sıkıya uygulandığı toplantıda PCR testi ve çift doz aşılı olma koşulunu yerine getiren katılımcılar bulundu.
100’ün üzerinde katılımcının bulunduğu toplantının odak noktası FMC’nin güçlü herbisiti olan Cayman ürününün teknik özelliklerini, deneme sonuçlarını ve olası diğer mahsul fırsatlarını iş ortaklarıyla paylaşmaktı. 
Toplantının açılış konuşmasını FMC Turkey Ülke Müdürü Tahir Ertan yaptı. Ardından Pazarlama Müdürü Onur Demirel FMC hakkında genel bir bilgilendirmede bulundu. Satış ekibi ve bölge yapılanması hakkında Satış Müdürü İlker Damar güncel durumu katılımcılara iletti. 
Cayman ile ilgili detaylı sunum yapan Herbisit ve Fungisit Ürün Müdürü Göktürk Altuntaş, ürünün buğday ve arpa yetiştiriciliğinde kontrolü zor birçok yabancı ota karşı etkisinden bahsetti. Bunun yanı sıra kullanıcıların ihtiyaçlarına son derece efektif bir şekilde yanıt veren; kullanım zamanı, karışabilirlik, taşıması, ölçmesi ve uygulamasının kolaylığı gibi Cayman'ın ön plana çıkan özelliklerini aktardı.
Ayrıca FMC’nin akıllı zararlı popülasyonu takip programı ARC Farm Intelligence Ürün ve Gıda Zinciri Müdürü Hüsnü Yorgancı tarafından katılımcılara tanıtıldı.
Toplantı, FMC’nin müşteri odaklılığını ve bölgedeki iş bağlarını güçlendirmek için bir fırsat yarattı. 
Misafirlerin de katılım gösterdiği toplantıda yüz yüze profesyonel ağ oluşturma konu başlığı üzerine karşılıklı fikir alışverişi ve gerçek zamanlı soru cevap etkinliği gerçekleştirildi. İş ortakları yaklaşan sezonda iş birliği yolları hakkında değerli geri bildirimler sağladılar. 
Previous Article FMC Türkiye Ürün Müdürü Göktürk Altuntaş, ‘Buğdayda Yabancı Ot Mücadelesi’ hakkında bilgi vermek ve üreticilerin sorularını yanıtlamak için 28 Ocak saat 16.00’da Webagron Tarımsal İçerik Platformu’nda
Next Article FMC Turkey Marmara Bölge Müdürü İlhan Öztürk ve Satış ve Teknik Sorumlusu Ecrin Yücel, Uludağ Üniversitesi’nin düzenlediği Kariyer Günleri etkinliğine katıldı.
Print
150 Rate this article:
No rating