Haberler
Erman Özdemir
/ Categories: Haberler

Sürdürülebilir Gelecek İçin Doğa Dostu Ölçek

Sürdürülebilir Gelecek İçin Doğa Dostu Ölçek

FMC olarak, güvenli ve emniyetli gıda tedariği sağlamak adına sürdürülebilir ürünler geliştirmeye, bu ürünleri geliştirirken de dünyamızı minimum ölçüde etkilemeye kararlıyız.

Çevresel ayak izimizi azaltmak için, üretim tesislerimizde enerji verimliliğini artırmak ve sürdürülebilir tarımı üretimin her adımında sağlamak adına proaktif çözümler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda, yabancı ot mücadelesindeki en etkili çözümlerimizden biri olan Granstar®️ uygulamasında kullanılan ölçeklerin artık doğa dostu ve geri dönüştürülebilir kartondan yapıldığını duyurmak isteriz.

1883 yılında California’da meyve bahçelerini korumaya yardımcı olan ilk ürünümüzle başlayan ve yaklaşık 140 yıldır başarımızı tanımlayan teknolojiye olan tutkumuzu, toplumsal sorunları çözme arzumuzu ve daima geleceğe bakma taahhüdümüzü bugün ve daima koruyacağız.

Sürdürülebilir bir gelecek için birlikte güçlüyüz.

Previous Article FMC Turkey Marmara Bölge Müdürü İlhan Öztürk ve Satış ve Teknik Sorumlusu Ecrin Yücel, Uludağ Üniversitesi’nin düzenlediği Kariyer Günleri etkinliğine katıldı.
Print
1460 Rate this article:
No rating