Haberler
Document
FMC Turkey Ekibi Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ni Ziyaret Etti.
FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum Lansmanı - AGRO TV Canlı Yayın.
FMC Turkey Ekibi Çukurova Üniversitesi’ni Ziyaret Etti.
FMC Türkiye Ürün Müdürü Göktürk Altuntaş, ‘Buğdayda Yabancı Ot Mücadelesi’ hakkında bilgi vermek ve üreticilerin sorularını yanıtlamak için 28 Ocak saat 16.00’da Webagron Tarımsal İçerik Platformu’nda düzenlenen çevrimiçi eğitimde katılımcılarla buluştu.
FMC Turkey, 5. yılında ‘’FMC ile Tanıştığıma Memnun Oldum’’ Lansman Toplantısıyla İş Ortakları ile bir araya geldi.

Bu yıl organizasyonunun 5. yılına giren FMC Turkey iş ortakları ile ilk toplantısını Kıbrıs’ta gerçekleştirdi.

FMC Turkey Marmara Bölge Müdürü İlhan Öztürk ve Satış ve Teknik Sorumlusu Ecrin Yücel, Uludağ Üniversitesi’nin düzenlediği Kariyer Günleri etkinliğine katıldı.

Covid-19’a karşı önlemlerin dikkate alındığı etkinlikte Öztürk ve Yücel, gençlerle tarım sektöründe kariyer hedefleri, staj başvuruları, tarımda dijitalleşme süreçleri gibi konular üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Etkinlik sonunda Uludağ Üniversitesi tarafından İlhan Öztürk ve Ecrin Yücel’e Teşekkür Belgesi takdim edildi.

FMC Turkey Ekibi Ege Üniversitesi'nde “Sektöre Doğru” Etkinliğine Konuk Oldu

Ege Tarım Topluluğu ve Bitki Koruma Bölümü, beraber organize ettikleri “Sektöre Doğru” etkinliğine dünyanın önde gelen zirai firmalarından FMC’yi konuk etti

FMC Yollarda Agro Tv ile Günaydın Programına Konuk Oldu

2020 yılında iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz “Birlikte Güçlüyüz” lansman toplantılarımızın devamı niteliğinde, 2021 yılında da üreticilerimize çözümlerimizi anlatmak ve zorlu üretim süreçlerinde onlara destek olabilmek adına hazırladığımız “FMC Yollarda” projemizi canlı olarak yayınlanan Agro TV ile Günaydın programında anlattık.

Sürdürülebilir Gelecek İçin Doğa Dostu Ölçek

FMC olarak, güvenli ve emniyetli gıda tedariği sağlamak adına sürdürülebilir ürünler geliştirmeye, bu ürünleri geliştirirken de dünyamızı minimum ölçüde etkilemeye kararlıyız..

FMC Ekibi 2021’i Karşılarken “Mesafeler Engel Değil!” Dedi

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 virüsünün sebep olduğu pandemi sürecinde FMC Turkey ekibi 2021’i karşılarken “Mesafeler Engel Değil!” dedi.

Agrow Ödülleri'nde Ödül Bu Yıl da FMC'nin

FMC Corporation, tarımdaki en iyi gelişmeleri onurlandıran uluslararası bir yarışma olan Agrow Ödülleri’nde, En İyi Ar-Ge Hattı ve En İyi Yeni Biyolojik Ürün kategorilerinde en yüksek derecelerle ödüllendirildi.

En İyi Yeni Biyolojik Ürün Ödülü’nün Sahibi Accudo®

FMC Corporation, FMC tarafından keşfedilen ve geliştirilen ilk %100 organik biostimülantı Accudo® ile En İyi Yeni Biyolojik Ürün kategorisinde ödüle layık görüldü.

FMC Turkey Pazarlama Müdürü Onur Demirel, Agro TV ile GÜNAYDIN Programında Canlı Yayın Konuğu Oldu

FMC Turkey Pazarlama Müdürü Onur Demirel 15 Eylül Salı günü Agro TV ile GÜNAYDIN programına canlı yayın konuğu olarak katıldı.

FMC Turkey Ürün Müdürü İlker Damar, Agro TV ile GÜNAYDIN Programında Canlı Yayın Konuğu Oldu

FMC Turkey Ürün Müdürü İlker Damar, pamuk hasadında etkili çözüm sunan ürünümüz Rivet® 24 EC hakkında bilgilendirme sağlamak üzere, “Dünyanın Tarım Ekranı” mottosuyla, globalde yer alan ve ulusal çapta tematik yayın yapan bir TV kanalı olan AGRO TV’de yayınlanan Gündem Sektör programına canlı yayın konuğu olarak katıldı.

FMC Turkey “Her Koşulda Birlikte Güçlüyüz” Diyor

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 virüsünün sebep olduğu pandemi sürecinde FMC Turkey ekibi, “Hem mahsulünüzün sağlığı hem de sizin sağlığınız bizim için önemli.” dedi ve birliktegucluyuz.biz projesini hayata geçirdi.

Birlikte Güçlüyüz İş Ortakları ve Lansman Toplantısı

FMC Turkey ekibi Tekirdağ, Bursa, Ankara, Konya, Adana, Hatay, Manisa, İzmir, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa gibi Türkiye’nin pek çok şehrinde gerçekleşen, yaklaşık 1500 kişinin ağırlandığı Birlikte Güçlüyüz İş Ortakları ve Lansman Toplantısı’nda iş ortakları ile buluştu.

FMC Turkey Ekibi Kartepe’de

FMC Turkey ekibi 2020 yılının ilk ekip toplantısı için Kartepe’de bir araya geldi. 2020 hedeflerinin konuşulduğu motivasyon dolu bu toplantı sonrası karın tadını çıkartan ekip, tüm yıl için enerji topladı.

FMC Turkey Ekibi ve İş Ortakları Finlandiya’da

FMC Turkey ekibi, birlikte çalıştığı ve birlikte kazandığı iş ortaklarının farklı ülkelerin bitki koruma ve bitki besleme pazarlarını tanıması, farklı kültürleri gözlemlemesi ve yeni iş bağlantıları oluşturabilmesi amacıyla düzenlediği gezilerine bir yenisini ekledi.

FMC Turkey Ekibi ve İş Ortakları Estonya’da

FMC Turkey, iş ortakları ile birlikte Estonya’nın başkenti Tallinn’e gezi düzenledi. Toplantılar ve kültürel gezilerin düzenlendiği gezide, iş ortakları FMC’nin yenilenen yapısı ve 2020 hedefleri ile ilgili detaylı bilgi aldı.

FMC Turkey Ekibi ve İş Ortakları Kopenhag’ta

FMC Turkey ekibi ve iş ortakları Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da bulunan Avrupa İnovasyon Merkezi’ne teknik gezi düzenledi. Biyolojik mücadele ürünleriyle ilgili çalışmaların yürütüldüğü bu merkezde, FMC Turkey’in sürdürülebilir tarım ve gıda tedariği konusundaki en önemli silahlarından biri olan biyolojik mücadele ürünlerinin geliştirilmesi süreciyle ilgili detaylı bilgi alındı.

FMC Turkey Ekibi Pamuk Yetiştiricilerinin Her Zaman Yanında

FMC Turkey, Türkiye’de yetişen en önemli ürünlerden biri olan pamuk özelinde sunduğu en güçlü insektisiti Coragen® 20 SC’yi daha çok pamuk yetiştiricisine ulaştırmak adına başlattığı kampanyada üreticiler ve FMC bayileriyle ortak bir çalışma yürüttü.

FMC Türkiye, Türkiye’nin İlk ve Tek Patates Özel Fuarı Potato Days’de!

FMC Türkiye, yenilikçi tarımsal çözümlerini uygulamalı açık alanlarda sergilemek ve endüstrinin yerli ve yabancı paydaşlarıyla bir araya gelmek üzere 22–24 Ağustos tarihleri arasında Konya-Karaömerler’de gerçekleşen Potato Days Turkey’e katıldı.

FMC Türkiye, Genç Ziraat Mühendisleri Adayları İçin Kariyer Günlerine Katıldı

FMC Türkiye, Adnan Menderes Üniversitesi, Ziraat Fakültesi, Bitki Koruma Bölümü son sınıf öğrencilerine mesleki uygulama dersi kapsamında bir seminer verdi.

FMC Corporation, 2018 Agrow Ödülleri'nde çeşitli kategorilerde en iyi dereceleri aldı!

Bir tarım bilimleri şirketi olan FMC Corporation, tarımdaki en iyi gelişmeleri onurlandıran uluslararası bir yarışma olan Agrow Ödüllerinde, çeşitli kategorilerde en iyi dereceleri aldı ve üç ödüle birden layık görülerek kırılması güç bir rekora imza attı.

FMC Türkiye’den Satış Eğitimi Toplantısı

FMC Türkiye, iş ortaklarının işlerine değer katabilmek ve çalışanlarının gelişimine katkı sağlayabilmek için eğitim toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.

8 Şubat Amasya Sebze Çözümleri Semineri

FMC Türkiye Orta Bölge Müdürlüğü, Amasya ve çevre illerinde hizmet veren bayilere Karadeniz bölge distribütörü Birim Tarım iş birliği ile 8 Şubat tarihinde sebze çözümleri konulu bir seminer düzenledi.

TARIMA YAKLAŞIM PROFESYONELLEŞTİKÇE BAŞARI ARTACAK

2017 yılı itibariyle Türkiye’deki organizasyonunu geliştirmeye başlayan FMC, bitki koruma ve bitki besleme pazarının yeni başrollerinden biri oldu.

Circaden ve Benevia Mersin’de Büyük İlgi Topladı

FMC Doğu Bölge Müdürlüğü’nün Mersin-Akdeniz’de düzenlemiş olduğu sera gününde Circaden ve Benevia ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

FMC Türkiye İş Ortaklarıyla Brezilya’da!

FMC Türkiye toptancılık alanında faaliyet gösteren iş ortaklarını Brezilya’da bulunan Ar-Ge Merkezinde ağırladı.

FMC Türkiye’den Bayileriyle Danimarka Çıkartması!

FMC Türkiye ekibi iş ortakları arasında bulunan zirai bayilerle birlikte Danimarka’daki Ar-Ge Merkezi’ne teknik gezi düzenledi.

Tat Dijital Tarla Gününde Evalio® AgroSystems Rüzgarı

Tat Gıda’nın Bursa’da düzenlemiş olduğu Dijital Tarla Günü etkinliğine FMC Türkiye Batı Bölge Müdürlüğü de Evalio® AgroSystems zararlı takip sistemi ile katıldı.

FMC Türkiye’den Teknik Eğitim Toplantısı

FMC Türkiye Doğu Bölge Müdürlüğü, toptancılık alanında faaliyet gösteren sektör paydaşlarına teknik eğitim toplantısı düzenledi.

Zeytine Dair Her Şey Konuşuldu

Manisa’da Akhisar Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen “Zeytine Dair Her Şey” konulu etkinlikte FMC Türkiye ekibi de yer aldı.